آموزش افزایش FPS در بازی پابجی | PUBG

آموزش افزایش FPS در بازی پابجی | PUBG

افزایش FPS پابجی

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت Golden Account !

امروز با آموزش افزایش FPS در بازی پابجی | PUBG در خدمت شما هستیم . به این منظور دو روش رو در نظر گرفتیم که در واقع مکمل یکدیگرند . روش اول در قالب ویدیو و روش دوم هم در رابطه با استفاده از نرم افزار Razer Cortex هست .

FPS به چه معناست؟!

بیایید در ابتدا به معنی واژه مخفف FPS بپردازیم . FPS مخفف کلمه Frame Rate Per Second است . به معنا فریم ریت دریافتی در واحد زمان (ثانیه) میباشد . به طور معمولی اف پی اس مناسب و بدون لگ مورد نیاز بازی ها بازه FPS بین 40-60 هست . اگر پایین تر از 40 FPS بگیرید یک جای کار میلنگه !

روش نخست :

بریم و ویدیو اول رو ببینیم :

توجه داشته باشید قسمتی از این ویدیو مخصوص دوستان دارای کارت گرافیک انویدیا هست . 
کد دستوری استفاده شده در ویدیو هم به صورت زیر هستش :
USEALLAVAILABLECORES-refresh 60-high-sm4-malloc=system-d3d10-
ولی در حالت کلی کاهش رزولیشن و رندر در بازی کمک شایانی به کاهش اف پی اس شما خواهد کرد .

افزایش FPS پابجی

روش دوّم :

شما در این مرحله باید نرم افزار Razer Cortex را از لینک زیر دانلود کنید .
سایت کورتکس
پس از دانلود و نصب باید اکانت بسازید و سپس محل نصب بازی (هربازی) پابجی رو به برنامه وارد کنید . حالا باید بازی رو توسط لانچر مخصوص کورتکس باز کنید تا تمام سیستم شما بهینه بشه برای اجرای بازی مذکور که پابجی باشه !

افزایش FPS پابجی

نکته مهم !

توجه داشته باشید که مهمترین اصل در افزایش FPS برمیگرده به سیستم خوده شما ! در واقع اگر شما حداقل نیاز های بازی رو برطرف نکنید همچنان با مشکل مواجه خواهی بود ! تصویر بالا نشانگر حداقل سیستم و یک سیستم پیشنهادی بازی پابجی است . اگر حداقل هارو ندارید بهتر است دور بازی را خط بکشید !

—————————

در آخر برای اطلاع از اتفاقات آینده و تعامل بهتر با ما به کانال تلگرام ما بپیوندید . همچنین قبل از خرید از فروشگاه از بروز بودن قیمت های ما توسط تلگرام اطمینان حاصل کنید !

Leave Your Comment