تایم کاری پرسش به سوالات تایم اداری شنبه تا 5 شنبه ، بجز روز های تعطیل

سایر راه های ارتباطی : 
ایمیل : Zeynal.Mos@Gmail.Com
آی دی تلگرام : VpsSeller@
شماره همراه (فقط پیامک) : 09034561036

پیام شما مستقیما به مدیر سایت ارسال خواهد شد !

چطور به این فروشگاه اعتماد کنیم ؟!

فروشگاه اکانت طلایی دارای نماد اعتبار از درگاه معتبر نام آشنای زرّین پال هست که در انتهای سایت میتونید اون رو ببینید . علاوه بر اون ما گواهی SSL رو داریم که اگر به آدرس سایت نگاه کنید متوجه اون خواهی شد . همچنین با دیدن رضایت مشتریان در کانال تلگرام ما میتونید بیش از پیش مطمئن و با خیال آسوده و امن خرید کنید .

فروشگاه شما چه چیزی میفروشد ؟!

فروشگاه ما محصولاتی مثل : اکانت های کرکی،قانونی، سی دی کی ها و خلاصه هرچیزی که مربوط به گیم باشه اینجا پیدا میشه 🙂

محصولات شما کرکی هستند یا قانونی ؟!

ما هم محصول کرکی داریم و هم محصول قانونی که در هنگام خرید باید به این مسئله دقت کنید . در نام یا توضیحات محصول اشاره شده که قانونیست یا کرکی !

ضمانت محصولات کرکی چگونه است ؟!

گارانتی تمامی محصولات به صورت یکبار تعویض یک هفته ای است . یعنی تا یک هفته و یا تا یکبار تعویض . درواقع گارانتی در صورت : گذشت یک هفته یا جایگزینی یکباره باطل خواهد شد .

پشتیبانی به چه صورت هست ؟!

فروشگاه ما دارای کانال تلگرام هست که تقریبا در همه جای سایت میشه دید لینکش رو 🙂 و برای ارتباط نزدیکتر میتونید به خود ادمین سایت پیام بدید که در فوتر سایت قابل استفاده هست این پشتیبانی .

ایا اطلاعات اکانت ها قابل تغییرند ؟!

ماهیت اکانت های کرکی همان عدم توانایی تغییر اطلاعات هستند ولی برخی مصحولات مانند اکانت GTA V و برخی اکانت های استیم به کلی قابل شخصی سازی هستند . هنگام خرید تمام این اطلاعات (قابل تغییر بودن یا نبودن مشخصات) در توضیحات محصول ذکر شده .

اصلا اکانت کرکی چیه !

اکانت کرکی ، همان اکانت قانونی است ولی با این تفاوت که شما صاحب اصلی آن نیستید !
در نتیجه قادر نخواهی بود رمز و اطلاعات آن را تغییر دهید . ولی از تمامی امکانات بازی از جمله آنلاین بودن آن بهره مند خواهی بود .